Pomysły na gry wideo, w które możesz skorzystać

10/02/2018

Gry wideo stały się powszechne i obecnie wiele z nich jest po prostu dlatego, że są bardzo rozrywkowe dla ludzi. Większość gospodarstw domowych ma co najmniej jedną technikę gry prądu. Nie oznacza to, że prawdopodobnie nie będziesz potrzebować pomocy w grach.

Jeśli kupujesz grę dla dziecka, zrób jej pozytywny wynik, dając ci wiele możliwości wyboru. Będziesz używał wielu zmiennych podczas wydawania decyzji, czy uzyskać grę dla dzieci w określonym wieku, czy też nie, dlatego lepiej zacząć od dłuższej listy, którą możesz zawęzić.

Pobierz dema, aby rzucić okiem na gry, w które je kupisz. Dzięki temu dowiesz się, czy naprawdę warto kupić pełną wersję. Upewnij się, że zachowujesz ostrożność podczas pobierania wersji demonstracyjnych. Pobieraj tylko z zaufanych witryn internetowych.

Niewielkie pobieranie powie Ci, bez względu na to, czy Twój komputer jest skonfigurowany do uruchomienia konkretnej gry. Jeśli nie lubisz niczego pobierać, pamiętaj, że możesz po prostu pobrać dane, a następnie usunąć pobieranie.

Rozciągnij ciało co piętnaście minut, chociaż grasz w grę wideo. Będziesz miał tendencję do utknięcia podczas powtarzających się obrażeń podczas grania w gry wideo, jeśli nigdy się nie rozciągniesz. Twoje mięśnie muszą być rozciągnięte, aby trzymać z dala od skurczów i tworzenia się skrzepów krwi. Jest to jedyny sposób na zabawę.

Zapisz swoją grę w odpowiednich gniazdach. Czasami trzeba umieścić nowy automat. Możesz natknąć się w przyszłości, że chciałbyś wznowić grę nieco dalej i zrobić coś inaczej. Nie będziesz miał tego, jeśli ciągle zapisywałeś swoje postępy w tym samym miejscu.

Upewnij się, że wdrażasz ustawienia zarządzania dla rodziców w grach wideo. Sprawdź, czy gra jest dostępna w Internecie. Jeśli tak, ogranicz dostęp dzieci do Internetu. Możesz również sprawdzić prośby bliskich przyjaciół i ograniczyć czas gry, aby grać bezpiecznie.

Rozważ tylko umożliwienie małym dzieciom gry na komputerze. Konsole mają więcej kontroli prywatności, ponieważ wiele maluchów może bardzo łatwo poradzić sobie z nadzorem rodzicielskim na komputerze. Mogą mieć znacznie bardziej chronioną wiedzę na konsoli.

Pamiętaj, aby potwierdzić ocenę gry wideo przed zezwoleniem małym dzieciom na zabawę. Niektóre gry zawierają przemoc lub inne motywy dla dorosłych, więc mają one ocenę dla dorosłych. Najlepiej nie umożliwiać młodym ludziom grania w te gry. Gwałtowne lub w inny sposób nieodpowiednie gry wideo mogą wywoływać u dzieci małe koszmary.

Zdobycie odpowiedniej konsoli do gier może być łatwe. Zweryfikuj referencje, aby sprawdzić, czy inne osoby opublikowały.

Sprawdź wynik Metacritic tuż przed jego nabyciem. Niektóre gry mają ogromne zniżki po prostu dlatego, że nie są świetne. Wynik Metacritic może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Możesz uzyskać dodatkowe korzyści z wcześniejszego zamówienia gry. Te formy dodatkowych bonusów mogą zawierać sprzęt do gry lub cechy, które mogą być oferowane tylko w wersji wstępnej.

Monitoruj swoje dzieci, jeśli grają w grę internetową. Kiedy wielu ma ocenę ESRB, niektórzy ostrzegają, że niektóre treści w grze nie mogą mieścić się w oferowanej ocenie. Powinieneś uważnie obserwować, czy twoja młodzież nie widzi nic niestosownego w tej trudnej sytuacji.

Trzymaj się z dala od pracy z kodami do gry podczas grania w gry, które zależą od twoich umiejętności jako gracza. Używanie tych kodów pokonuje grę w nieskomplikowany sposób.

Możesz sprzedawać stare gry w Internecie, zamiast iść do sklepu z używanymi rzeczami. Trzymaj się z daleka od korzystania z serwisów aukcyjnych takich jak eBay, tylko jeśli nie masz innej opcji. Spróbuj opublikować niektóre reklamy na Facebooku, korzystając z aplikacji darmowego rynku lub Craigslist, aby początkowo sprzedawać swoje gry.

Sprawdź konsolę po jej uzyskaniu, aby upewnić się, że działa ona skutecznie. Nawet jeśli są rzeczy, których nie planujesz używać, sprawdź, czy to działa. Nie chciałbyś, aby odkryć, że coś nie działa.

Wiele gier zapewnia dostęp do pobieranej zawartości (DLC). Są to dodatki, które powinieneś dla nich wydać. Zasługujesz na to, by traktować siebie jako preferowaną grę, ale tylko wtedy, gdy możesz sobie na to pozwolić. Niektóre gry mogą być od dwóch do trzech razy droższe niż pojedyncza gra.

Graj w Internecie, kiedy tylko możesz. Granie przeciwko nowym przeciwnikom to fantastyczny sposób na wzmocnienie swoich umiejętności. Istnieje wiele różnych gier do wyboru. Jeśli potrafisz opanować grę on-line, możesz być produktywny w dowolnym miejscu.

Naprawdę powinieneś wymienić konsole do gier lub je naprawić? Jeśli masz uszkodzony system, może to być czas na zaktualizowany model. Cena naprawy może być większa niż koszty wymiany. Spójrz na nowe systemy. Być może zechcesz w pewnym momencie dokonać aktualizacji, więc możesz równie dobrze zrobić to teraz.

Dopóki masz odpowiednie wskazówki, możesz grać jak zawodowiec. Zachowaj te sugestie i zastosuj je podczas gry. Nawet jeśli jesteś doświadczonym graczem, porady w tym artykule mogą pomóc ci okazać się jeszcze lepszym.